• Jana Długosza 109a, 42-100 Kłobuck

Posadzki żywiczne zdobywają coraz większą popularność zarówno w sektorze przemysłowym, komercyjnym jak również w naszych domach,  są wytrzymałe i odporne na ciągłe użytkowanie.  

Możesz mieć posadzkę żywiczną, która ma właściwości antypoślizgowe, wysoką odporność chemiczną, jest odporna na używanie wózka widłowego lub wszystkie powyższe. Innym systemem żywic są posadzki antystatyczne ktore eliminuja ładunki elektrostatyczne. Posadzki żywiczne w fabryce, zakładzie produkcyjnym i innych miejscach przemysłowych to opłacalne rozwiązanie podłogowe . 

Możemy również dostosować nasze systemy podłogowe do indywidualnych specyfikacji, dlatego zawsze warto skontaktować się z naszym zespołem, aby omówić swoje wymagania. Może to obejmować podłogi dla określonej maszyny lub procesu, rozgraniczenia, takie jak chodniki i linii produkcyjnych  lub wielokolorowe wykończenia oddzielające obszary robocze i operacyjne.

Stawiamy Cię na pierwszym miejscu

Wybierzemy dla Ciebie najlepszy sposób instalacji podzielony na etapy tak aby nie tworzyć przestojów w produkcji, dostosujemy się do twojej działalności.    

Przesuń kursorem – przed i po instalacji.

Posadzka żywiczna w magazynie
Beton przed zainstalowana posadzka żywiczna

Więcej przykładów naszych instalacji znajdziesz w galerii.  Kliknij Tutaj 

Ściągnij nasz katalog w wersji PDF
Pobierz