• Jana Długosza 109a, 42-100 Kłobuck

Przygotowanie betonu

Śrutowanie jest najbardziej efektywną i ekonomiczną technologią, która gwarantuje szybkie, bezpyłowe i przyjazne dla środowiska przygotowanie czystej i mocnej powierzchni posadzki betonowej.

Podczas śrutowania często możemy wykryć niewidoczne wady podłogi, takie jak ukryte pęcherze, pęknięcia lub rozwarstwienia, które mogą skutkować poważniejszymi wadami nowo wykonanej podłogi podczas jej późniejszego użytkowania.

Śrutowanie jest najczęściej stosowane do:

– czyszczenia betonu, stali, asfaltu, kamienia i podobnych powierzchni.

– usuwania nalotów, rdzy, cienkich powłok i śladów pozostawionych na powierzchniach (np. w halach, magazynach, na parkingach, ulicach, mostach, zbiornikach stalowych, lotniskach).

– szorstkowanie, zwiększanie odporności na poślizg gładkich i śliskich podłóg z płytek, terakoty, betonu, stali, asfaltu i tym podobnych.

Możemy przygotować nawet do 5 000 m kw. dziennie! Do grubych lub elastycznych powłok, powierzchni tłustych, tłustych lub bardzo wyboistych zalecamy frezowanie lub szlifowanie.

FREZOWANIE (TRADYCYJNE)

Metoda ta jest stosowana w przypadku potrzeby silnej ingerencji w konstrukcję betonową. W rezultacie otrzymujemy czystą, mocną i rowkowaną powierzchnię o dobrej przyczepności dla kolejnych warstw. W zależności od stanu powierzchni i wymaganej struktury posadzki dobieramy odpowiednie narzędzia do frezowania posadzek.

Frezowanie betonu jest najczęściej wykorzystywane do :

– czyszczenia uszkodzonych, chropowatych lub zaolejonych powierzchni.

– czyszczenia, profilowania, wygładzania i wyrównywania powierzchni

– usuwania warstw posadzek betonowych lub żywicznych, pozostałości kleju, powłok malarskich i wypełniaczy, nalotu mleczka cementowego, powłok termoplastycznych itp.

– niwelacji

– profilowania gładkich powierzchni

W odpowiednich przypadkach, po zastosowaniu standardowych frezarek, proponujemy dodatkowe frezowanie planetarne, śrutowanie lub ewentualnie szlifowanie.

SZLIFOWANIE

Szlifowanie jest optymalnym rozwiązaniem w sytuacjach wymagających czystej, mocnej i jednocześnie równej i gładkiej powierzchni betonowej. W zależności od stanu, rodzaju posadzki i wymagań stosujemy różne typy szlifierek i odpowiednie narzędzia.

Technika szlifowania jest najczęściej stosowana w celu:

– czyszczenia i wyrównywanie powierzchni

– usuwania nalotów, powłok i pozostałości kleju

– napraw i wyrównywania powierzchni

– polerowania powierzchni lastriko, betonu, granitu i marmuru.

Dzięki zastosowaniu wysokowydajnych odkurzaczy przemysłowych, 99,95% pyłu szlifierskiego jest skutecznie filtrowane! Czyścimy również miejsca w pobliżu ścian, kolumn, kanałów i wgłębień, do których maszyny nie mogą dotrzeć.

Profesjonalnie wykonana posadzka wymaga dobrze przygotowanej powierzchni nośnej, a taka powierzchnia daje nam pewność, że podłoga spełni wszystkie wymagania jakościowe i wizualne.

Śrutowanie kulkami stalowymi wykonanymi z hartowanej stali jest sprawdzoną i ekonomiczną metodą, która gwarantuje doskonałą jakość posadzki. Dodatkową zaletą tej metody jest bezpyłowe wykonywanie prac.

Nasza firma oferuje usługi śrutowania zarówno na rynku krajowym, jak i zagranicznym. Chętnie zawieramy duże i małe kontrakty oraz świadczymy usługi na najwyższym poziomie. Mamy wielu zadowolonych Klientów, a nasze bogate doświadczenie zdobyliśmy na ponad 800 budowach. Z przyjemnością przekażemy Państwu więcej szczegółów i referencji.

Z przyjemnością nawiążemy z Państwem współpracę. Liczymy, że zdecydujecie się umieścić nas na Państwa liście podwykonawców. W celu uzyskania szczegółowych informacji oraz cen, prosimy o kontakt z naszym biurem w Strood.

Chętnie przedstawimy Państwu nasze osiągnięcia i jakość naszych usług.

Zapytaj nas o wycenę swojego projektu.