Więcej o nas

Grupa MCFLOOR jest międzynarodowym wykonawcą specjalizującym się w wykonywaniu posadzek żywicznych, przygotowywaniu betonu, polerowaniu i śrutowaniu. Firma została założona przez Marcina Maciołka, który zbudował niekwestionowaną reputację poprzez zapewnienie najwyższej jakości pracy. W trakcie swojej ponad 20 letniej kariery zawodowej w branży podłogowej współpracował z najlepszymi wykonawcami realizując wspólne projekty.

Grupa MCFLOOR znacząco inwestuje w pracowników i sprzęt dążąc do stworzenia oferty  kompletnego pakietu instalacyjnego dla projektów dowolnej wielkości.

Rozwijająca się firma, która z powodzeniem zrealizowała projekty w Wielkiej Brytanii, Irlandii, Islandii, Francji, Szwajcarii, Szwecji, Belgii (Limosa, ConstruBadge Certificate). Z dumą informujemy o utworzeniu nowego oddziału w Polsce.

W 2019 roku ukończyliśmy nasz największy projekt w Szwajcarii – Biogen Factory, zainstalowaliśmy ponad 41000 m2 posadzki.

Wszystkie nasze projekty przynoszą doskonałe rezultaty, członkowie naszego zespołu mówią wieloma językami, dzięki czemu komunikacja jest łatwa, a klient zadowolony.

Nasze międzynarodowe doświadczenie dało nam wiedzę na temat ustawodawstwa i zasad obowiązujących w różnych krajach. Nasi pracownicy posiadają certyfikat A1 i przeszli różne szkolenia z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy.

DOŚWIADCZONY ZESPÓŁ PROWADZĄCY

Marcin Maciołek
Dyrektor Generalny

Tomasz Mankiewicz
Dyrektor Operacyjny

Rafał Ryszczyk
Kierownik ds. administracji

Jagoda Matysiak
Koordynator ds. projektów

Marcin Mordal
Główny Kierownik techniczny

Karol Dasiewicz
Kierownik ds. sprzedaży i marketingu

Mariusz Kogut
Kierownik techniczny

Piotr Górnik
Starszy kierownik zespołu

Sławomir Klimczak
Kierownik – Francja

Dawid Mankiewicz
Inspektor ds. bezpieczeństwa i higieny pracy